Hizmetlerimiz

DANIŞMANLIK

PROJE AŞAMASINDAN TESLİM AŞAMASINA 

Cephe konseptleri ve sürdürülebilir cephe çözümleri oluşturabilmek için projenin tüm tasarım aşamalarında proje mimarları ile birlikte çalışıyoruz. Tipik ve yoğun atipik cephe koşullarının detaylı planları, kesitleri, görünüş ve detaylarını geliştiriyoruz.

İhale sürecinde, hazırlanan keşif özetleri, yüklenici tekliflerinin kapsamını ve doğruluğunu kontrol etmek için kullanılır.

Her bir projenin projenin özel gereksinimlerini karşılamak için Uluslararası standartları baz alarak detay ve şartnamelerimizi hazırlıyoruz. Hazırlanan her şartname, cephelerin mühendisliği, üretimi ve kurulumunda inşaat ekibine bir rehber olmuştur.

Cephe elemanları için birim maliyetleri detaylı çalışmalarımız ve araştırmalarımız ile belirliyoruz.

Tedarikçi ve alt yüklenicilerin performanslarını fabrikalarını ziyaret ederek, referans alınan projeleri inceleyerek araştırıyoruz.

Yapılan imalatları, onaylanmış numunelere ve dökümanlara uygunluğunu saha incelemeleri ile kontrol ederek tüm inşaat süreci boyunca inceliyoruz.

DİĞER HİZMETLERİMİZ

Deneyimli, güvenilir, doğru fiyat politikasına sahip ve ürününün arkasında duran bir şirketi seçmenin önemini bilerek üretim gerçekleştiriyoruz.

Kaliteli ekipman markaları ve güvenilir malzeme sağlayıcılarımız ile tüm dünyada bitirilmiş çok sayıda uygulama hizmetlerimize yenilerini eklemeye devam ediyoruz.

“CEPHE SANATI”

Minatek A.Ş.
Saray Mahallesi 1. Cadde No:51 K.Kazan/Ankara 06980 TR

T:+90 312 441 3378